Inicio

premios

publicaciones

buscador

suplementos

sobre nosotros

contacto

Contacto

Barcelona

Provenza 385, 1º 2ª
08025 Barcelona
Tel. 93 500 19 05​
[email protected]

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Hacklink satışı günümüzde en çok kullanılan SEO hizmetlerinden birisidir. Siteniz için alacağınız kaliteli bir hacklink sayesinde, SEO alanında sitenizi güçlendirmeniz mümkün. Birçok marka web siteleri için hacklink alımı gerçekleştirerek, rakipleriyle ilgili anahtar kelimelerinde rekabet etmeye devam etmektedir. Anahtar kelime çalışmaları için her ne kadar backlink, tanıtım yazısı, yorum backlink, profil backlink ve reklam alanları kiralansa da uzmanlar tarafından hacklink kullanımı da oldukça popülerdir. İllegal yapılan bu işlem, otoriter sitelerden gizli bir şekilde referans bağlantı alınarak gerçekleştirilir. Genellikle kullanılan sitelerin uzantıları gov ve edu olmaktadır. Bu tür siteler, normal otoriter siteler gibi backlink benzeri satışlar yapmadığı için dış link çıkışları oldukça düşüktür. Hacklink aldığınız sitenin link çıkış sayısı ne kadar düşük olursa, arama motorlarında değeri o kadar artacaktır.

Hacklink Nedir?

Hacklink alanında hizmet almadan önce hacklink nedir hakkında bilgi sahibi olmanız büyük önem teşkil ediyor. Hacklink, kaliteli otoriter sitelerin veritabanına sızılarak çalışma yapılacak olan sitenin linkinin gizli bir şekilde backlink olarak eklenmesidir. Bu işlem tamamen illegal yollar ile site sahibinden gizli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tamamen uzmanlar tarafından gizli bir şekilde yapılan bu işlem sayesinde sitenize backlink verilir. Bu işlem indexlendikten sonra referans bağlantı almış olursunuz. Bu da arama motorlarında sitenizi veya çalışma yaptırmak istediğiniz anahtar kelimeyi üst sıralara çıkartmanıza yarar. SEO mimarisi için yapılan bu işlem, en etkili SEO yöntemlerden birisidir. Güncel olarak hala kullanılmakta olup, rekabeti zor sektörlerde dahi siteniz için büyük fayda sağlamaktadır. Hacklink ekleme işlemi bu alanda hizmet veren profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Her ne kadar faydalı bir işlem olsa da, olası backlink silinme durumlarında siteniz zarar görebilir. Bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız, sizin için sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Eklediğimiz bağlantılar gizli bir şekilde yerleştirilmekte olup, silinme ihtimali neredeyse yoktur.

Hacklink Nasıl Yapılır?

Hacklink nasıl yapılır ve etkili midir diye düşünüyorsanız, firmamız ile güvendesiniz. Hacklink sektöründe yıllardır kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Birçok kurumsal markalarla dahi bu alanda çalışmaktayız. Arama motorlarında sıralama çalışmaları için rekabet artık neredeyse her sektörde bulunmaktadır. Alacağınız normal bir backlink veya tanıtım yazısıyla, iyi bir sıralamada olmanız çok zordur. Bu konuda sizlere kaliteli hizmet vererek, SEO işlemleriniz için yardımcı olmaktayız. Hacklink alabilmek için bu alanda yeterli eğitim ve donanıma sahip olmalısınız. Sıradan bir kişinin bu işlemi yapması mümkün değildir. Birçok yazılım dilini bilmeli, güvenlik açıkları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Hacklink işlemi için server ya da hostinglere sızmak gerekir. Sitenin ilgili altyapısına erişim sağladıktan sonra veritabanına giriş yapılır. Buradan da admin paneli adı verilen yönetim paneline erişim sağlayıp, işlem yapmanız gerekir. Hacklink ekleme işleminde gizlilik çok önemlidir. Ekleyeceğiniz link gizli bir şekilde yerleştirilmeli ve site sahibi tarafından da fark edilmemelidir. Aksi halde anında silinen linkler sitenize yarardan çok zarar verecektir. Bu alanda hizmet almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel ekibimi sayesinde hiçbir sorun yaşamadan, sitenize uygun sektörlerde hacklinkler alabilirsiniz.

Kaliteli  ve Düzenli Hacklink

Kaliteli hacklink, SEO çalışması için çok önemlidir. Çöp siteler olarak tabir edilen DA/PA değerleri düşük, spam skoru yüksek, güncel olmayan ve link çıkışı çok fazla olan sitelerden hizmet alırsanız, siteniz yararın aksine daha çok zarar görebilir. Bunun önüne geçmek için kaliteli otoriter siteler kullanarak bu alanda hizmet veren firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Kullandığımız siteler az önce bahsettiğimiz kriterlere uygun olarak seçilmektedir. Spam skoru oldukça düşük, DA/PA değeri yüksek ve güncel içerik girilen sitelerdir. Kaliteli hacklink hizmetimiz sayesinde siteniz kısa süre içerisinde arama motorlarında üst sıralamalara erişecektir. Siz de bu esnada sitenizi güncel tutup, iç SEO yapısına uygun çalışmalar yapmaya devam etmelisiniz. Sitenizin sektörüne uygun otoriter sitelerden hacklink alıyoruz. Bu sayede çalışmalarımız daha etkili bir iz bırakıyor. Bu hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçerek, ekonomik fiyat tekliflerimizi inceleyebilirsiniz. İlettiğiniz site adresini ve sektörünüzü inceledikten sonra size en uygun olan otoriter siteleri belirliyoruz. Uygun görmeniz halinde çalışmaya başlıyoruz. Hizmetimiz tamamlandıktan sonra sizlere detaylı olarak işlemler hakkında rapor sunmaktayız.

Bir bakışta kaliteli bir hacklink nasıl oluyor anlamak zor değil bunu anlamak için yüzlerce kitap okumanıza üniversiteye gitmeye gerek yok. Tek yapmanız gereken hacklink store isimli siteye bir göz atmak Hacklink store